Pierwszaki na starcie

Jest nas dziewięcioro; sześć dziewczynek i trzech chłopców. Dobrze się już znamy, bo razem byliśmy w przedszkolu. Chętnie  bawimy się, śpiewamy, gramy, ćwiczymy i wytrwale się uczymy.

Świetnie rozpoznajemy figury geometryczne i znaki drogowe. Umiemy zaśpiewać  trzy nowe piosenki. Uczymy się wierszyków na pamięć. Pięknie rysujemy. Umiemy napisać pierwszą literę: a, A. Poznaliśmy wiele przygód Plastusia. Każde z nas ulepiło z plasteliny  swojego Plastusia.

Dwoje z nas: Julka i Marcel brało udział w Biegach Ulicznych w Mezimesti. Julia zajęła II miejsce, a Marcel – V. Natomiast Kinga zdobyła medal za uczestnictwo w Nordic Walking w Sokołowsku. Gratulujemy Im!

16 września wzięliśmy udział w akcji „Sprzątania Świata”. Zebraliśmy 3 worki śmieci. Włączyliśmy się do akcji charytatywnej „Pomóż i Ty”. Kupiliśmy kalendarzyki, by wspomóc niepełnosprawne dzieci.

23 września pojechaliśmy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Obejrzeliśmy ciekawy spektakl pod tytułem: „Piotruś Pan”. Po przedstawieniu spotkaliśmy się z jego twórcami.

Przygotowujemy się do uroczystego Pasowania na Ucznia, które odbędzie się 28 pażdziernika.