Dni tygodnia
|
Kolejność godzin lekcyjnych
|
Czas trwania lekcji od
godz. 7.45 do godz.14.10
|
TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ
KLASY (ODDZIAŁY)
|
||||||||||||
WYCHOWAWCY
|
Mgr Grażyna Lektarska
|
Mgr Wioletta Mielczarek
|
Mgr Mariola Gimzicka
|
Mgr Krystyna Kubiak
|
Martyna Hoppe
Katarzyna Hawrot
|
Martyna Hoppe
|
Mgr Zofia Ciepielewska
|
Mgr Katarzyna Ubik i Mgr K. Kubiak
|
Mgr Iwona Przybysz
|
||||||
KLASY
|
I
|
II
|
III
|
IV
|
V
|
VI
|
LOGOPEDA
|
ŚWIETLICA
|
„5-0”
|
||||||
PONIEDZIAŁEK
|
1
|
7.45-8.30
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEGR
|
J. POLSKI
|
J. ANGIELSKI
|
INFORMATKA
|
|
|
|
||||
2
|
8.40-9.25
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG
|
INFORMATYKA
|
J. POLSKI
|
J. ANGIELSKI
|
|
|
|
|||||
3
|
9.35-10.20
|
J. ANGIELSKI
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG
|
W-F
|
MATEMATYKA
|
J. POLSKI
|
|
|
|
|||||
4
|
10.40-11.25
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG.
|
KSZT.ZINTEG
|
W-F
|
PRZYRODA
|
J. POLSKI
|
|
|
|
|||||
5
|
11.35-12.20
|
KSZT.ZINTEG
|
J. ANGIELSKI
|
KSZT.ZINTEGR
|
MUZYKA
|
W-F
|
MATEMATYKA
|
|
|
|
|||||
6
|
12.30-13.15
|
|
|
|
MATEMATYKA
|
J. POLSKI
|
W-F
|
|
x
|
|
|||||
7
|
13.25-14.10
|
|
|
|
|
|
|
|
x
|
|
|||||
WTOREK
|
1
|
7.45-8.30
|
KSZT.ZINTEGR.
|
KSZT.ZINTERG
|
J. ANGIELSKI
|
MATEMATYKA
|
WDŻ
|
PRZYRODA
|
|
|
|
||||
2
|
8.40-9.25
|
KSZT.ZINTERG.
|
KSZT.ZINTERG
|
KSZT.ZINTERG
|
J. ANGIELSKI
|
HISTORIA
|
MATEMATYKA
|
|
|
|
|||||
3
|
9.35-10.20
|
KSZT.ZINETRG
|
KSZT.ZINTERG
|
KSZT.ZINTERG
|
PRZYRODA
|
J. ANGIELSKI
|
MATEMATYKA
|
|
|
|
|||||
4
|
10.40-11.25
|
KSZT.ZINTEGR.
|
KSZT.ZINTERG
|
KSZT.ZINTERG
|
J. POLSKI
|
J. NIEMIECKI
|
GODZ. WYCHOWAW
|
|
|
|
|||||
5
|
11.35-12.20
|
INFORMATYKA
|
J. ANGIELSKI
|
KSZT.ZINTEGR
|
J. NIEMIECKI
|
MATEMATYKA
|
J. POLSKI
|
|
|
|
|||||
6
|
12.30-13.15
|
|
|
|
PLASTYKA
|
J. POLSKI
|
INFORMATKA
|
|
x
|
|
|||||
7
|
13.25-14.10
|
|
|
|
|
|
|
|
x
|
|
|||||
ŚRODA
|
1
|
7.45-8.30
|
KOŁO TEATRALNE
|
INFORMATYKA
|
RELIGIA
|
J. ANGIELSKI
|
W-F
|
J. POLSKI
|
|
|
|
||||
2
|
8.40-9.25
|
KSZT. ZINTEGR
|
RELIGIA
|
INFORMATYKA
|
HISTORIA
|
W-F
|
PRZYRODA
|
|
|
|
|||||
3
|
9.35-10.20
|
KSZT.ZINEGR
|
KSZT.ZINEGR
|
J. ANGIELSKI
|
RELIGIA
|
IFORMATYKA
|
W-F
|
|
|
|
|||||
4
|
10.40-11.25
|
KSZT.ZINEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINEGR
|
W-F
|
J. POLSKI
|
J. ANGIELSKI
|
|
|
|
|||||
5
|
11.35-12.20
|
J. ANGIELSKI
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINEGR
|
PRZYRODA
|
PLASTYKA
|
RELIGIA
|
|
|
|
|||||
6
|
12.30-13.15
|
|
|
|
GODZ. WYCHOWAW
|
PRZYRODA
|
MUZYKA
|
|
x
|
RELIGIA
|
|||||
7
|
13.25-14.10
|
|
|
|
|
|
x
|
|
|||||||
CZWARTEK
|
1
|
7.45-8.30
|
KSZT.ZINTEGR
|
RELIGIA
|
KSZT. ZINTEGR
|
TECHNIKA
|
J. POLSKI
|
MATEMATYKA
|
LOGOPEDA
|
|
|
||||
2
|
8.40-9.25
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT. ZINTEGOR.
|
MATEMATYKA
|
J. POLSKI
|
PRZYRODA
|
LOGOPEDA
|
|
|
|||||
3
|
9.35-10.20
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
MATEMATYKA
|
RELIGIA
|
HISTORA
|
|
|
|
|||||
4
|
10.40-11.25
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
RELIGIA
|
GODZ. WYCHOWAW
|
J. NIEMIECKI
|
LOGOPEDA
|
|
|
|||||
5
|
11.35-12.20
|
RELIGIA
|
KOŁO TEATRALNE
|
KOŁO TETTRALNE
|
PRZYRODA
|
MATEMATYKA
|
J. POLSKI
|
|
|
|
|||||
6
|
12.30-13.15
|
|
|
|
J. POLSKI
|
PRZYRODA
|
RELIGIA
|
|
x
|
|
|||||
7
|
13.25-14.10
|
|
|
|
TECHNIKA
|
|
|
|
x
|
|
|||||
PIĄTEK
|
1
|
7.45-8.30
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
RELIGIA
|
J. POLSKI
|
J. ANGIELSKI
|
W-F
|
|
|
|
||||
2
|
8.40-9.25
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
J. ANGIELSKI
|
HISTORIA
|
W-F
|
|
|
|
|||||
3
|
9.35-10.20
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
J. POLSKI
|
W-F
|
J. ANGIELSKI
|
|
|
|
|||||
4
|
10.40-11.25
|
RELIGIA
|
KSZT.ZINTEGR
|
KSZT.ZINTEGR
|
W-F
|
MATEMATYKA
|
ZAJ. WYRÓW DYDAKTYCZNE
|
|
|
|
|||||
5
|
11.35-12.20
|
|
|
|
|
RELIGIA
|
|
|
x
|
|
|||||
6
|
12.30-13.15
|
|
|
|
KOŁO JĘZYKA ROSYJSKIEGO
|
|
x
|
RELIGIA
|
|||||||
7
|
13.25-14.10
|
|
|
|
|
|
|
|
x
|
|