„Jedzie pociąg z daleka…”

12.09.2018 Spółka Samorządu Województwa Dolnośląskiego – Sanatoria Dolnośląskie otworzyła pierwszy w powiecie wałbrzyskim Dom Wczasów Dziecięcych „Odrodzenie” w Sokołowsku. Z tej okazji nasze przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnego świętowania tego ważnego dla naszej miejscowości wydarzenia. Na dzieci czekały różne atrakcje, m. in. artyści tańczący na szczudłach, orkiestra grająca wesołe, dziecięce piosenki oraz największa tego dnia przygoda – kolejka zabierająca dzieci na przejażdżkę ulicami naszej malowniczej miejscowości. Nie trzeba tu już chyba nic dodawać, gdyż zachwyt, radość i okrzyki naszych milusińskich mówią same za siebie. Dziękujemy Prezes Zarządu pani Barbarze Grzegorczyk za zaproszenie.

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *