Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22.01.2014r.  Szkole Podstawowej w Sokołowsku odbyła się uroczystość  babć i dziadków z okazji ich święta. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Na wstępie Pani dyrektor Grażyna Lektarska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Po czym odbył się krótki koncert życzeń. Dzieci, kolejno począwszy od najmłodszych w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia.  Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne kwiatki. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *