Mały Miś w świecie wielkich wartości

14.04.2017r. realizowany był kolejny projekt w ramach „Małego Misia”. Tym razem zapoznaliśmy się z wartościami, którymi powinniśmy się kierować w życiu. Zdania na temat najważniejszych wartości były podzielone ale na pewno należą do nich: miłość, rodzina, koleżeństwo, kultura osobista, tolerancja…i wiele innych. Przygotowaliśmy gazetkę dla rodziców, podsumowaliśmy przedszkolny wolontariat min. Zbiórkę znaczków dla misjonarzy, zbiórkę plastikowych nakrętek. Przygotowaliśmy także kartkę dla koordynatora głównego projektu „Mały Miś w świecie wielkich wartości” jako symbolu przyjaźni. Czekamy teraz na kolejne edycje „Małego Misia”.

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *