„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – kolejny gość.

Jak mieliśmy zastój z misiami tak teraz jest inwazja hihi. Jeszcze Wioletka nie odjechała a już w naszym przedszkolu zawitała Florka (13.01). Florka to śliczny miś pochodzący z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Piekarach Śląskich. Po raz pierwszy w trakcie realizacji projektu zdarzyła się nam wizyta dwóch misiów jednocześnie. Ale Wioletka z Florką szybko się zaprzyjaźniły. Florka wysłuchała baśń „Mała Syrenka”. Wspólnie z dziećmi wypełniliśmy dziennik podróży Florki. Pojawił się jeden problem…Wioletka bardzo chciała wyruszyć w dalszą podróż w towarzystwie Florki. Zgodziliśmy się na to. Znaleźliśmy dużą bąbelkową kopertę. Spakowaliśmy dzienniki podróży. Pożegnaliśmy się z Wioletką i Florką…i dziewczyny wyruszyły w dalszą podróż…Przedszkole publiczne nr 2 „W Stumilowym Lesie” w Raszynie będzie miało niespodziankę. Ciekawi jesteśmy jak dzieci zareagują na przyjazd dwóch misiów. Życzymy spokojnej podróży.

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *