Mały Miś w świecie wielkiej literatury

27.11.2017r. to był wyjątkowy dzień pod wieloma względami. Nasz mały Miś o ślicznym imieniu Maurycy wyruszył w podróż po przedszkolach w Polsce. Odwiedzi min. Przedszkole Publiczne w Trzebieży, Przedszkole Samorządowe nr 5 w Chrzanowie, Miejskie Przedszkole nr 45 w Rudzie Śląskiej, Przedszkole Publiczne Nr 27 „Żagielek” w Szczecinie oraz Niepubliczne Przedszkole Językowe English House w Rajczy.

Na pożegnanie naszemu małemu pluszowemu  przyjacielowi przeczytaliśmy bajkę „Magiczna fasola”, uzupełniliśmy dziennik podróży i Maurycy wyruszył w mięciutkiej kopercie na podbój Polski. Będzie zwiedzał przedszkola a nowi przyjaciele będą mu czytać piękne bajki, baśnie i opowiadania. Każde przedszkole wypełni starannie dziennik podróży i wyśle misia w dalszą podróż. Nasz Maurycy wyjechał ale tym samym zainaugurował Międzynarodowy Projekt – „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Teraz czekamy na pluszowych gości, którzy zechcą odwiedzić nasze małe przedszkole.

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *