Miś z Raszyna

02.03.2017r. do naszego przedszkola przybył ostatni już gość, Miś Łatek, z przedszkola w Raszynie w ramach programu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Przed otwarciem koperty zastanawialiśmy się jak nowy gość będzie wyglądał. Emocje sięgały zenitu, kiedy otwieraliśmy kopertę. Obejrzeliśmy dziennik podróży naszego Łatka i okazało się, że po wizycie u nas wraca już do swojego przedszkola. Zaczęliśmy zastanawiać się, czy nasz miś Stefan też niedługo powróci cały i zdrowy z podróży po Polsce. Przeczytaliśmy misiowi bajkę pt.: „Srebrna Żaba” J. Jaskólskiej. Miś uczestniczył także w naszych zajęciach i zabawach. Wysłanie naszego gościa w dalszą podróż było trudne, gdyż koniec projektu zbliżał się nieubłagalnie. Teraz czekamy na powrót naszego Stefana…

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *