Mikołajki 2020

Z okazji Mikołajek w przedszkolu mieliśmy moc atrakcji. W tym roku Św. Mikołaj uznał, iż dzieci były bardzo grzeczne i obdarzył nasze przedszkolaki dwukrotnie prezentami – raz osobiście, drugi raz przekazując podarki przez swoich pomocników. Św. Mikołaj połączył się z dziećmi online, przedszkolaki zaśpiewały piosenki oraz wyrecytowały wiersze. Nietypowa sytuacja troszkę onieśmieliła dzieci, ale wszystkie szkraby stanęły na wysokości zadania.

Dziękujemy panu Andrzejowi Lipińskiemu – Burmistrzowi Mieroszowa oraz panu Mariuszowi Pawlakowi – Zastępcy Burmistrza Mieroszowa za pamięć o naszych przedszkolakach i wręczenie słodkich upominków.

Dziękujemy państwu Magdalenie i Mateuszowi Zając za przygotowanie paczek. Serdeczne podziękowania kierujemy również dla pań: Dominiki Zimnowodzkiej i Małgorzaty Czachor – radnych Rady Miejskiej Mieroszowa, za przekazanie słodkości do paczek.