Ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkolaków „Akademia wyobraźni Play-Doh”

19.04.2017r. rozpoczęliśmy realizację kolejnego programu edukacyjnego. Pierwsze zajęcia zostały przeprowadzone pod hasłem „Cyferkowo – Literkowa Krainy Wyobraźni PLAY- DOH”. Wysłuchaliśmy bajki o kłótni literek z cyferkami. Następnie wszyscy zabraliśmy się do pracy i każdy przedszkolak mógł pochwalić się znajomością cyfr oraz liter. Zadaniem każdego przedszkolaka było ulepienie z ciastoliny literek oraz cyferek. Zabawa ciastoliną sprawiła dzieciom wiele radości. Warto podkreślić, że program „Akademia wyobraźni z Play-doh”  koncentruje się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia oraz zdolności manualnych przedszkolaków.

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *