„Mały Miś i tradycje Bożego Narodzenia” – projekt

Celem projektu „Mały Miś i tradycje Bożego Narodzenia” jest wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dzieci, w tym szczególnie umiejętności służących zdobywaniu wiedzy, ekspresji słownej i muzycznej; rozwijanie czytelnictwa; zapoznanie z tradycjami Bożego Narodzenia; kształtowanie postawy szacunku dla polskiego dziedzictwa kulturowego; doskonalenie przez nauczycieli umiejętności wykorzystywanie nowoczesnych technologii i korzystania z portali społecznościowych; nawiązywanie współpracy między przedszkolami z całej Polski.

W ramach projektu przygotowaliśmy kartki świąteczne, które powędrowały do miejscowości: Suchożebry, Żory, Kraków, Janikowo, Świecie, Szczecin, Brenna, Promna i Połaniec. Już nie możemy się doczekać, kiedy kartki z życzeniami zawitają do nas…

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *