Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w naszym przedszkolu

W związku z obchodzonym 21 listopada Światowym Dniem Życzliwości, przedszkolaki obchodziły wraz z uczniami naszej szkoły Tydzień Życzliwości i Pozdrowień. Współtworzyliśmy Aleję Życzliwości poprzez udekorowanie drzwi przedszkola życzliwymi hasłami. Zbieraliśmy uśmiechnięte buźki skrzętnie pochowane w naszej sali przez panie nauczycielki oraz wybraliśmy „Dobrego Ducha” zarówno z grupy Tygrysków, jak i Smerfów. W pierwszej grupie bohaterem Tygodnia Życzliwości i Pozdrowień został Felix, natomiast w grupie drugiej – Krzyś, który widząc łzy i smutek na twarzach niektórych maluszków, które nie mogły znaleźć ukrytych buziek – oddawał im swoje. Ten ostatni dzień Tygodnia Życzliwości i Pozdrowień został połączony z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia.

***

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *