VI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

   

 

Za nami już kolejny festiwal organizowany przez naszą placówkę. W tym roku imprezę uświetniły występy dzieci z dwóch nowych placówek przedszkolnych – z Przedszkola Niepublicznego „Pod Grzybkiem” w Wałbrzychu oraz z Materska Skola Viznov w Czechach. Ponadto na festiwalu zaprezentowały się przedszkolaki z: Przedszkola Publicznego nr 3 w Boguszowie – Gorcach, oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Kowalowej, przedszkola „Słoneczko” w Unisławiu Śląskim, Materska Skola Mezimesti, a także z dwóch oddziałów przedszkolnych z naszej placówki. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz przybyłym gościom.

 

 

Na VI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej mali artyści wystąpili z piosenkami o tematyce wiosennej, bajkowej czy dotyczącej zdrowia, nie zabrakło również inscenizacji do wykonywanych utworów. Nagrody za udział w Festiwalu ufundowane zostały przez Starostę Wałbrzyskiego pana Roberta Ławskiego oraz Radę Rodziców działającą przy naszej placówce. Ponadto dzieci nagrodzone zostały słodkimi upominkami przekazanymi przez Burmistrza Mieroszowa pana Andrzeja Laszkiewicza, Radę Miejską w Mieroszowie oraz Koło Emerytów i Rencistów oddział w Sokołowsku. Natomiast kwiaty dla dyrektorów oraz nauczycieli z palcówek biorących udział w festiwalu ufundowali państwo Bafia. Festiwal odbył się również dzięki wsparciu Mieroszowskiego Centrum Kultury. Po występach i wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy oraz przybyli goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek.

Dziękujemy małym artystom biorącym udział w festiwalu, przybyłym gościom, wszystkim sponsorom i zapraszamy na kolejny festiwal za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *