VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

26 marca 2013 roku w sali do gier i zabaw w Sokołowsku został zorganizowany VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej.           Do udziału w festiwalu zostały zaproszone dzieci z Przedszkola ,,Słoneczko’’    w Unisławiu Śląskim, z oddziału przedszkolnego z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie i Kowalowej, z Przedszkola Miejskiego                 w Mieroszowie, z Przedszkola Publicznego nr 3 w Boguszowie – Gorcach oraz goście z Czech – Viznow.

Fot.1 Uczestnicy festiwalu podczas wręczania drobnych upominków i słodyczy

 

 

Tematyka piosenek była zróżnicowana, począwszy od piosenki dotyczącej życia dziecka  pt. „Być dzieckiem” poprzez temat związany               z przyrodą, owocami, rodzeństwem i wiele innych.

Ciężka praca przedszkolaków została nagrodzona słodyczami i drobnymi upominkami dla przedszkoli, których sponsorami byli rodzice. Dzieci otrzymały również słodycze i owoce od burmistrza Andrzeja Laszkiewicza, które na ręce pani dyrektor Teresy Leszko przekazała pani dyrektor Zespołu Obsługi Szkół – Barbara Orłowska. Natomiast pani dyrektor z PSP w Kowalowej – Danuta Wypych obdarowała dzieci wielkanocnymi jajeczkami.

Po zakończeniu festiwalu uczestnicy i zaproszeni goście udali się            na słodki poczęstunek, który przygotowała RR dzieci z przedszkola                    w Sokołowsku.

Festiwal prowadziły dwie uczennice – Nikola Michułka z kl. IV i Julia Toczko z kl. VI.

 

 

Fot.2 Przedszkolaki z Sokołowska – grupa młodsza

Fot.3  Przedszkolaki z Sokołowska – grupa starsza

Festiwal został zorganizowany przez Panią Beatę Michułkę i Marię Bochenek.

 

Fot.4 Prowadzące festiwal – Nikola Michułka i Julia Toczko

Dziękujemy rodzicom za ciasta i kwiaty.

 

Sprawozdanie sporządziła: Beata Michułka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *