Światowy Dzień Pluszowego Misia w grupie „Tygryski”

Światowy Dzień Pluszowego Misia upłynął w grupie młodszej „Tygryski” pod hasłem zabaw, konkursów i tańców wraz z misiami przyniesionymi przez maluszki z domu. Na początku przedszkolaczki pokazały swoim gościom sale przedszkolne oraz inne pomieszczenia, w których bawią się i spożywają posiłki. Następnie poznaliśmy krótką historię „Teddy Bear”, czyli opowieść skąd wziął się pomysł obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Następnie rozpoczęły się wspólne tańce przy muzyce, konkursy min. przyklejanie (z zamkniętymi oczami) misiowi kokardki, wyścigi przenoszenia malutkich misiów na łyżce. Ponadto lepiliśmy misie z masy solnej oraz wykonywaliśmy misiowe opaski. Pod koniec dnia pełnego wrażeń udaliśmy się z misiami na słodki „misiowy” poczęstunek, który miejmy nadzieję, ujdzie nam na sucho w tak wyjątkowym dniu.

***

 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *