ZABAWA KARNAWAŁOWA

14 lutego 2014r. w Przedszkolu w Sokołowsku odbyła się Zabawa Karnawałowa.

Okres karnawału, to czas radości, zabawy, przebierańców i pochodów noworocznych trwających od Trzech Króli do Środy Popielcowej. Karnawał to czas rozrywki dla dorosłych i czas balów dziecięcych, organizowanych zarówno w domu jaki w Przedszkolu.
W odświętnie udekorowanej sali, w ciekawych, kolorowych kostiumach, wszystkie przedszkolaki bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Oczywiście nie zabrakło dzieci z przedszkola „Słoneczko” z Unisławia Śląskiego.

Zabawa karnawałowa jest doskonałą imprezą, o szczególnie radosnej atmosferze. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Fot. Anna Głowacka

***

***
***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *