Szkolny konkurs SKO dla klas młodszych „Moja karta płatnicza”

Na lekcjach uczniowie zdobyli wiedzę na temat zastosowania i wyglądu kart płatniczych. Następnie dodali szczyptę informacji o zaprojektowaniu przez nich własnej karty. Przesiali pomysły sitkiem, aby wybrać te najlepsze. Za pomocą materiałów plastycznych przyprawili swoje pomysły oraz nadali im kształt i odpowiednią konsystencję. Tak uzyskaną formę uczniowie przekazali opiekunowi SKO. Zebrane prace podgrzane zostały wzrokiem i oceną członków komisji. Najlepsze prace, z najciekawszą konstrukcją i najoryginalniejszą realizacją wybrane zostały na zwycięzców konkursu „Moja karta płatnicza”, wszyscy autorzy najsmaczniejszych składników potrawy otrzymali wisienki na torcie, czyli nagrody. Gratulujemy!

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce: Kalina Baranowska

II miejsce: Aleksander Żałobka, Felix Niedźwiecki

III miejsce: Łukasz Świrepo, Julia Walasik, Tomasz Brzeziński

IV miejsce: Konrad Kłus, Tymoteusz Wolski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mariola Gimzicka