Wyniki uczniów startujących w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyniki uczniów startujących w XIII edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

We wrześniu 2020 r.  18 uczniów brało udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.  Konkurs Świetlik został objęty Honorowym Patronatem przez Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka.

Z przyjemnością informuję, że wyróżnienia otrzymali:

Konrad Kłus  zdobył 162 pkt. (86, 11%)

Hanna Małys zdobyła 158 pkt. (80, 56%)

Ireneusz Szymkowiak – 158 pkt. (80, 56%)

Sonia Polczyńska –  120 pkt.  (75,00%)

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali  dyplomy oraz magnesy z Układem Słonecznym. Uczniowie wyróżnieni dodatkowo książki,  koordynator konkursu, p. Mariola Gimzicka,  dyplom z podziękowaniem.

Mariola Gimzicka