Brave Kids- rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego

Dnia 23.06.2015r. uczniowie pod opieką pani Iwony Przybysz i rodziców pojechali po odbiór nagród do Starej Kopalni w Wałbrzychu. Mieliśmy okazję obejrzeć niecodzienne występy dziecięce z całego Świata.

Na 120 prac Jury wyróżniło 40, w tym 5 prac z naszej szkoły:

Klasy IV-VI:

I miejsce- Michał Nowaczyk kl.6

III miejsce – Laura Skibska kl.6

Wyróżnienie- Łucja  Kosmalska kl.5

Klasy I-III:

Wyróżnienie: Eryk Małys kl.1

II miejsce Dawid Nowak kl.3

Dumna mama i Dawid z nagrodami

Obejrzeliśmy wspaniały występ dzieci .W Sali Łańcuszkowej na terenie Starej Kopalni odbyły się pierwsze występy grup artystycznych biorących udział w projekcie Brave Kids. Wystąpiły grupy z Maroka (Fundacja Amane dla dzieci, Stowarzyszenie Kulturalne Młodych – Taroudant), Rosji (Cyrk i Teatr Mongolfieri – St. Petersburg), warszawskiej Pragi (Hope 4 Street) i Ugandy (Akademia Tańca Speed & Funky Dance, Centrum Guija Ting Arfican Art).

Grupa z Maroka i Ugandy