BYLIŚMY NA 50 JUBILEUSZOWYM ZLOCIE TURYSTÓW NA WIELKIEJ SOWIE

26 września 2010 roku członkowie szkolnego koła turystycznego „Szwen – drówka” uczestniczyli w 50 Jubileuszowym Zlocie Turystów na Wielkiej Sowie. Mimo deszczu na zlocie pojawiliśmy się w komplecie. Zwiedziliśmy dodatkowo Muzeum Sztolni Walimskich, a grupa najwytrwalszych uczniów wraz z opiekunem – panią Katarzyną Ubik zdobyła szczyt – Wielka Sowa. Mieliśmy możliwość popisania się zdolnościami wokalnymi i w Konkursie Piosenki Turystycznej Julia Skibska (kl. IV) zdobyła I miejsce, natomiast zespół w składzie: Klaudia Sawicka (kl. VI), Weronika Żywczak (kl. V) oraz Marianka Palacz (kl. V) zdobyły II miejsce. Zlot był bardzo udany i już zapisaliśmy się na kolejny, który odbędzie sie 23 października.