Dokarmianie ptaków w zimie

25.11.2014r. gościliśmy w naszej szkole pracowników Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych ze Świdnicy, którzy  przeprowadzili oddzielnie dla przedszkola i klas I – III  oraz klas IV – VI zajęcia edukacyjne dotyczące dokarmiania ptaków w okresie zimy. Temat przybliżyła prezentacja przyrodnicza. Goście DZPK przywieźli  pokarm dla ptaków w postaci kul tłuszczowo – nasiennych, które zostały rozwieszone przez uczniów na drzewach i będą prawdziwym przysmakiem dla ptaków w okresie zimowym.

Prezentacja przyrodnicza przygotowana przez pracowników Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych.

Nie damy ptakom zginąć z głodu w okresie zimowym.

Przedszkolaki i uczniowie rozwiesili kule tłuszczowo – nasienne dla ptaków.