DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Gdy mróz za oknem i śnieg, w kalendarzu są dwa cieple dni o których każde dziecko pamięta. Dzień Babci i Dziadka obchodzone są w każdym przedszkolu i szkole w Polsce. My również  pamiętamy i dnia 20 stycznia zaprosiliśmy, do naszej placówki, najukochańsze Babcie i Dziadków. Przedstawienie, wiersze i piosenki wykonały dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas: I,II, III pod opieką swoich wychowawców. Występy młodych artystów bardzo się wszystkim przybyłym gościom podobały. Po występach dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane przez nich prezenty. Całusów i życzeń nie było końca.