Finał akcji „Mega Paka dla Zwierzaka”

Od początku listopada do 7 grudnia, prowadziliśmy w naszej placówce zbiórkę karmy, zabawek, kocy i innych akcesoriów dla psów i kotów ze schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu.

Do akcji włączyły się dzieci, ich rodzice oraz pracownicy szkoły i przedszkola. Łącznie około 50 osób. Zebraliśmy ponad 100 kg darów dla zwierząt.

Te mikołajkowe prezenty 7 grudnia chętni rodzice zabrali ze szkoły, a 9 grudnia zawieźli do schroniska. Tego właśnie dnia odbył się finał akcji „Mega Paka dla Zwierzaka”.

Mamy nadzieję, że nasze wsparcie uszczęśliwiło bezdomne zwierzaki. Obiecujemy, że również w przyszłym roku przeprowadzimy kolejną zbiórkę darów dla schroniska.