Finał akcji „RECYKLING DAJE OWOCE”

Do dnia 22 listopada 2016 r. trwała w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku akcja zbiórki elektrośmieci. Była to ważna, praktyczna lekcja dbania o środowisko. Włączyli się do niej przedszkolaki i uczniowie uczęszczający do naszej placówki oraz ich rodzice i mieszkańcy Sokołowska. Oprócz dużej ilości baterii, zebraliśmy ogromny karton małych elektrośmieci oraz kilka dużych elektrogratów.

W ramach przeprowadzonej akcji otrzymaliśmy różnorodne, zdrowe i smaczne owoce. Każdy mógł delektować się ich smakiem przez kilka dni.

Koordynatorem akcji „RECYKLING DAJE OWOCE” był pan Dominik Dobrowolski, któremu serdecznie dziękujemy za wsparcie i przekazane owoce.

Partnerem akcji „Recykling daje owoce” jest Europejska Platforma Recyklingu.