Finał konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”

 

 

Dnia 28 maja 2013 roku odbył się we Wrocławiu finał konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”, pod honorowym patronatem : Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Obrony Narodowej, Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Polsko-Czesko-Niemieckiego Prezydium Euroregionu Nysa.

Do konkursu zgłosiło się 416 placówek. Do finału przeszło 48 z nich, w tym nasza szkoła, którą reprezentowała trzyosobowa drużyna z klasy trzeciej, w składzie : Łucja Kosmalska, Marcelina Bandurska i Wiktoria Woźna, przygotowane przez panią Wiolettę Mielczarek.

We wspaniałej Sali Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się rozpoczęcie i zakończenie konkursu. Konkurencje odbywały się w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych. Dzieci miały możliwość zwiedzenia miejsca szkoleń wojskowych. Ciepły posiłek zjadły w stołówce dla żołnierzy.

 

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy za udział. Pani Wioletta Mielczarek dostała pamiątkowy medal. Dla szkoły zdobyliśmy piękną książkę z płyta „Piosenki z naszego dzieciństwa”, mapy Karkonoszy, płytę o Karkonoszach i dyplom uczestnictwa.

Uczestnictwo w finale tak prestiżowego konkursu było wielkim wyróżnieniem dla uczniów naszej placówki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *