GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ- ROZSTRZYGNIĘTY !!!!!

Dnia 12.04.17 r. ogłoszono wyniki na kartkę świąteczną o tematyce wielkanocnej. Organizatorem konkursu jest Mieroszowskie Centrum Kultury,  a koordynatorem pani Wioletta Kuchta.

W naszej szkole dzieci wykonywały kartki świąteczne pod kierunkiem pani Katarzyny Wolskiej w świetlicy i pani Iwony Przybysz na lekcjach plastyki. Zawieźliśmy ponad 50 prac. Łącznie około 100 prac  z Gminy Mieroszów, Wałbrzycha, a nawet Jeleniej Góry  wzięło udział  w konkursie. Jurorzy mieli „twardy orzech do zgryzienia”. Obrady trwały bardzo długo. Tym bardziej jesteśmy dumni, że  nasi uczniowie stanęli na podium i odebrali nagrody z rąk dyrektora MCK p. Grzegorza Orłowskiego.

A oto zwycięzcy:

Kategoria I- klasy 1,2,3