Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek – 17 XII 2015r.

Za nami III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Gospodarzami uroczystości była Fundacja „Dolina Inspiracji”, Zespól Szkolno – Przedszkolny im. J. Korczaka w Sokołowsku oraz Mieroszowskie Centrum Kultury. Tym razem koncert odbył się w Palmiarni „Biały Orzeł” w Sokołowsku. Dzięki uprzejmości prezesa Zarządu Sanatoria Dolnośląskie Pana Radosława Zagrodnika mogliśmy spotkać się w magicznym miejscu. Zaproszone szkoły i grupy wokalne zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Przybyli goście poczuli klimat nadchodzących świąt. W imieniu organizatorów i współgospodarzy Przeglądu serdecznie dziękujemy wykonawcom, osobom zaangażowanym w działania i wszystkim, którzy przybyli na uroczystość.

Koncert prowadzili uczniowie z naszej szkoły: Łucja Kosmalska i Dawid Nowak pod opieką p. Iwony Przybysz

Przegląd rozpoczęli uczniowie z klasy III Julia Galęzia i Tomek Skalski oraz Mateusz Wtulich

***

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i klasy III.

***

***


Kiermasz Bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

***

Jak co roku bardzo dużo gości przybyło na koncert. Po przeglądzie gospodarze zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek – ciasta domowej roboty w wykonaniu pań z  gminy Mieroszów

Jeszcze raz wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowania serdecznie dziękujemy.

Zajęcia organizowane w ramach projektu „Magia świąt łączy pokolenia”, dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie Granica z Lubawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *