GOJUMP

Dnia 28.09.2018 roku uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Sokołowsku wybrali się na wycieczkę do Wrocławia do GOjump Parku Trampolin. Wycieczka zorganizowana została przez p. Jolantę Fidler i p. Katarzynę Hawrot.

Kolejami Dolnośląskimi i tramwajem dojechaliśmy pod halę sportową, dla niektórych uczestników była to dodatkowa atrakcja. Od godziny 11:30 do 13:00 przebywaliśmy na terenie Parku Trampolin.

Zabawę zaczęliśmy od rozgrzewki z trenerem, który nie tylko przygotował nas do zabawy, ale również przypomniał nam zasady bezpiecznego korzystania z trampolin. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, skakaliśmy do basenów z gąbkami, graliśmy w piłkę, zjeżdżaliśmy na pontonach. To była rewelacyjna zabawa, odkrywaliśmy w sobie nieznane dotąd zdolności akrobatyczne. Wszystkim bardzo się podobało. Niestety, czas zabawy szybko minął i musieliśmy udać się do szatni.

Z Parku Trampolin przejechaliśmy do Vroclavii na ciepły posiłek i zakup pamiątek z wyjazdu. Po zakupach udaliśmy się do pociągu i wyruszyliśmy w drogę powrotną. Po tak intensywnie spędzonych chwilach, wszyscy zadowoleni wróciliśmy około godziny 19.00 do Wałbrzycha. To był udany dzień mimo odzywających się bólów mięśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *