„Już wiedzą mądre główki, jak mnożą się złotówki”

Tak śpiewali uczniowie klasy V, którzy pod kierunkiem p. Marioli Gimzickiej przygotowali  apel: „Październik miesiącem oszczędności”. Wiersze i rymowanki przypomniały o systematycznym oszczędzaniu oraz korzyściach płynących z tego oszczędzania. Uczniowie, którzy zgromadzili najwięcej oszczędności na Kontach Ucznia otrzymali drobne upominki  ufundowane przez  Bank Polski PKO BP.

Nagrody SKO ufundowane przez Bank Polski PKO BP.

Uczniowie kl. V przygotowali część artystyczną wiersze, rymowanki  i piosenki.

Uczniowie z nagrodami.

Nasza szkoła jest laureatem ogólnopolskiego konkursu na etapie regionalnym „ Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO” i otrzymała nagrodę III stopnia.  Opiekun SKO, pani Mariola Gimzicka,  otrzymała „Brązową Odznakę”. Dziękujemy uczniom za udział w konkursach SKO, a rodzicom za pomoc.

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie SKO „Pomysłowa skarbonka”. Technika pracy dowolna, forma przestrzenna. Prace oddajemy do 15 listopada 2014 r. do opiekuna SKO. Jest to konkurs z nagrodami.

Czasy, kiedy dzieci gromadziły oszczędności w świnkach skarbonkach, odchodzą w przeszłość. PKO Bank Polski jako prekursor tych zmian wprowadza najmłodszych w świat finansów, zapewniając im nowoczesną i bezpieczną edukację finansową. Teraz zarówno rodzice, jak i dzieci mogą skorzystać z nowatorskiego rozwiązania dla całej rodziny – oferty PKO Junior. PKO Junior to unikalne rozwiązanie umożliwiające nowoczesną edukację finansową dzięki specjalnemu serwisowi transakcyjnemu, z którego może korzystać nawet kilkuletnie dziecko. To jedyna w Polsce tego typu oferta dla dzieci poniżej 13 roku życia. Dziecko korzystające z oferty PKO Junior: w sposób bezpieczny, kontrolowany przez rodziców uczy się zarządzać swoimi finansami, a także wyrabia w sobie  nawyk regularnego oszczędzania i zyskuje praktyczne umiejętności korzystania z konta bankowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *