Kartki wielkanocne z życzeniami dla każdego pacjenta

To już druga akcja organizowana wspólnie  przez uczniów z koła  artystycznego w Sokołowsku  pod opieką p. Iwony Przybysz i p. Justyny Boczoń oraz  p. Heleny Wilk z Biblioteki Miejskiej w Sokołowsku. W tworzeniu kartek pomagała nam   pani Małgorzata Czachor.

Dzieci wykonały przepiękne kartki świąteczne dla pacjentów. Przed świętami Wielkanocnymi odwiedzimy chorych leczących się  w Sokołowsku .  Poprzednim razem byliśmy przyjmowani z ogromną radością. Wszyscy dziękowali nam za pamięć i życzenia. Pacjenci byli ogromnie wzruszeni i wdzięczni za to,  że ktoś o nich pamięta.

My też ogromnie się cieszymy, że dzięki nam na ich twarzach pojawia się uśmiech.