Konkurs Plastyczny – Sokołowsko dawniej i dziś

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się konkurs plastyczny dla uczniów„Sokołowsko dawniej i dziś” zorganizowany przez Dział Marketingu „SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE SP. Z O.O.” w Sokołowsku.
Uczniowie wykonywali prace plastyczne pod kierunkiem nauczycieli: Iwony Przybysz, Marioli Gimzickiej, Wioletty Mielczarek.
Nagrodzeni zostali: Nikola Michułka kl. I, Ola Mielczarek kl. IV,
Szymon Kaproń kl. III
wyróżnieni: Julia Toczko kl. III, Mateusz Woźniak kl. VI, Michał Mielczarek kl. V, Marianna Palacz IV
Prace uczniów będą ozdabiały pomieszczenia w obiekcie Biały Orzeł.
Dyrektor Zespołu, Teresa Leszko w imieniu uczniów, grona pedagogicznego i własnym bardzo serdecznie dziękuje Prezesowi Spółki Sanatoria Dolnośląskie panu Jerzemu Więckowi za miłą współpracę.

Fot. Dyrektor Działu Marketingu Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o.
pani Marzena Górska –Pyrz wraz z nagrodzonymi uczniami