MAMY LAUREATA KONKURSU PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEGO „EKOFAN”

5 kwietnia 2014r. przedstawiciele klas IV – VI uczestniczyli w międzygminnym konkursie przyrodniczo – ekologicznym „EKOFAN”. Do konkursu stanęło siedem szkół. Naszą szkołę reprezentowali: z klasy IV – Łucja Kosmalska, z klasy V – Michał Nowaczyk i z klasy VI – Nikola Woźniak. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczo – ekologicznych, poszerzanie wiedzy na ten temat oraz integracja uczniów z różnych szkół i gmin. Uczniowie pisali testy oraz współzawodniczyli w grupach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki. Laureatem, zdobywcą II miejsca w kategorii klas V został Michał Nowaczyk. Serdecznie gratulujemy!

Nasza drużyna

Uczestnicy i finaliści konkursu.