Nasi uczniowie w projekcie- „Poznać niejedną sztukę”

8 września2013r. (niedziela) zakończyła się 3. edycja Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage  Kieślowski. Przez cały weekend Sokołowsko, w którym dorastał Krzysztof Kieślowski, tętniło życiem i filmowymi emocjami. Na festiwal, dedykowany twórcy „Trzech Królów”, przyjechali ludzie filmu, kultury i kinomaniacy. Od rana do wieczora w Kinoteatrze Zdrowie oraz 4 kinach plenerowych uczestnicy i goście festiwalu oglądali filmy korespondujące z twórczością Kieślowskiego oraz brali udział w licznych warsztatach, plenerach dyskusyjnych, wystawach i koncertach. Jeden z takich warsztatów został przeprowadzony 5 września w Bibliotece w Sokołowsku (warsztaty plastyczne).

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach pod opieką naucz. plastyki Iwony Przybysz.

Powstały ciekawe plakaty tworzone techniką kolaż.