Nasze sukcesy na XXXIV Narciarskim Biegu Krasnali w Czarnym Borze

16 lutego 2013 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Sokołowska   wziął udział w XXXIV Narciarskim Biegu Krasnali w Czarnym Borze. Byliśmy jedyną placówką reprezentującą gminę Mieroszów a rywalizowaliśmy z bardzo dobrymi zawodnikami z Czarnego Boru, Boguszowa i Jeleniej Góry. Biegi odbywały się  w podziale na roczniki, osobno chłopcy i dziewczynki. Oto miejsca które zajęliśmy w swoich kategoriach:

I miejsce: Hanna Marciniuk

II miejsca: Mateusz Macuk i Piotr Kędzierski

III miejsca: Jasmina Koziatek, Jakub Marciniuk i Laura Skibska

IV miejsca: Mikołaj Bafia, Dominika Bafia, Kajetan Gorczyński, Marcelina Bandurska

V miejsca: Dominik Jasienicki i Julia Skibska

VI miejsce: Grzegorz Andrzejewski

VII miejsca: Nikola Unieżyska i Nikola Michułka

VIII miejsca: Tomasz Skalski i Kacper Skalski

IX miejsce: Tomasz Wojtowicz i Weronika Frąckowiak

X miejsca: Emilia Bochenek, Kacper Najdrowski i Nikola Woźniak

XI i XII miejsca: Oliwier Szymański, Kamil Wasiuk, Karolina Wasiuk, Mateusz Wtulich, Aleksandra Najdrowska, Igor Jabłonowski, Urszula Buczek, Mateusz Kukułowicz, Julia Toczko,

Opiekun, nauczyciel wf  Michał Leszko.

Wielu rodziców pojechało i kibicowało dzieciom osobiście na stadionie. Dzieci dostały nagrody rzeczowe i puchary do X miejsca.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fotogalerii gdzie zamieściliśmy foto relację z biegu.

Gratulujemy i dziękujemy!