Oszczędzaj z Żyrafą Lokatką

Październik o wielu lat jest miesiącem oszczędzania. W tym roku szkolnym do szkolnego SKO przystąpili pierwszoklasiści. Otrzymali symboliczne książeczki oszczędnościowe. Uczniowie klasy II i III przedstawili wiersze o oszczędzaniu i zaśpiewali piosenkę pt. „Złotówka do złotówki, do grosika grosz”. Szkolna Kasa Oszczędności zachęca uczniów do systematycznego oszczędzania pieniędzy, wody i energii. W tym roku szkolnym odbędą się konkursy z nagrodami. Pierwszy konkurs SKO polega na wykonaniu maskotki z wtórnych odpadów i nadaniu jej imienia, które najlepiej pasowałoby do niej. Prace należy oddawać do opiekuna SKO, p. Marioli Gimzickiej, do 15.11.2018r. Zapraszamy do udziału w szkolnych konkursach SKO! Na zwycięzców czekaja nagrody!