„Pasowanie na przedszkolaka”

W dniu 31.10.2013r. odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które występowały przed licznie zgromadzoną publicznością. Całą uroczystość uświetniły występy z grupy 4 i 5 latków a także małych artystów, którzy chodzą do przedszkola od miesiąca. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały i recytowały krótkie wierszyki. Nie tylko przedszkolaki musiały się wykazać umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi ale również ich rodzice. Pani dyrektor dokonała pasowania wielką, zaczarowaną kredką. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał dyplom i mały upominek. Cała impreza zakończyła się wspólną zabawą dzieci i rodziców. Celem głównym imprezy było uroczyste przyjęcie do grona przedszkolaków nowo przybyłych dzieci, a także tworzenie w przedszkolu atmosfery radości, przyjaźni i zaufania.