Pasowanie na ucznia

 

            Dnia 21-10-2009r. przeżywaliśmy szczególnie ważny moment  w naszym życiu szkolnym. Odbyła się uroczystość Pasowania uczniów klasy I w Publicznej Szkole Podstawowej w Sokołowsku. Uroczystość prowadziła Przewodnicząca SU Marta Macuk.
            Podczas części oficjalnej, uczniowie klasy I w obecności dyrektora, wychowawcy, zaproszonych gości, całej społeczności szkolnej oraz  swoich rodziców   złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie zostali symbolicznie pasowani na pierwszoklasistów.
Gratulacje i życzenia złożyli pierwszakom: burmistrz M i G Mieroszów Andrzej Laszkiewicz, sołtys Bernardyna Grzeszuk oraz przewodnicząca RR Anna Macuk. Uczniowie otrzymali od wychowawcy Iwony Przybysz pamiątkowe dyplomy, a od starszych kolegów z kl. VI słoniki na szczęście.
 Później uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i aktorskie podczas przedstawienia artystycznego W podziękowaniu otrzymali ogromne brawa od publiczności.
pasowanie ucznia
 
Na zakończenie, rodzice pierwszoklasistów zaprosili małych bohaterów dzisiejszego dnia, gości i grono pedagogiczne na słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *