PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny. W tym roku inaczej niż zwykle spędziliśmy ten dzień. Rano klasy I-VII wraz z wychowawcami wybrały się  na wycieczkę do Cinema City w Wałbrzychu na niezwykle pouczający film  p.t. „Super Chłopak”. Uczniowie, którzy pozostali w szkole w tym czasie wykonali plakaty pod hasłem STOP AGRESJI. Po powrocie z kina wszyscy uczniowie oraz przedszkolaki wyruszyli w kolorowy pochód trzymając w rękach plakaty oraz baloniki. Na czele korowodu maszerowali uczniowie z Marzanną, która wykonana została podczas zajęć kółka artystycznego. Aby należycie pożegnać zimę, Marzanna została spalona na dziedzińcu szkoły podczas wiwatów i śpiewu dzieci z młodszych klas. Niestety, pogoda spłatała nam figla, gdyż w nocy spadł śnieg i upragnionej wiosny nie było widać, ale mamy nadzieję, że wkrótce nadejdzie i zimowe ubranka wylądują w szafie.