PODSUMOWANIE PROJEKTU UNIJNEGO „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ DZIENNIKARZEM”

Dnia 28-06-2012r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sokołowsku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu. Na zaproszenie  uczestników i koordynatora,  przybyli: prezes TRS p. Paweł i Gimzicki z zastępcą p. Zbigniewem Kolanko,  p. Justyna Pichowicz, dyrektor ZOS p. Barbara Orłowska , dyrektor szkoły p. Teresa Leszko oraz rodzice uczniów biorących udział w projekcie.

Zajęcia prowadzono od stycznia do czerwca 2012r. dwa razy w tygodniu  w szkole oraz

1 raz w miesiącu w Świetlicy Sołeckiej.

100% beneficjentów otrzymało certyfikat potwierdzający ukończenie zajęć.

Uczniowie z nauczycielami   przedstawili swoje działania i zdobyte umiejętności podczas prezentacji multimedialnej. Następnie zaprezentowali pracę dziennikarską w formie skeczy.  Każdy z zaproszonych gości otrzymał ulotkę, w której znalazły się zdjęcia, opis zajęć i wyjazdów studyjnych. Rodzice uczniów poczęstowali gości domowymi wypiekami.

W imieniu swoim, prowadzących  i beneficjentów serdecznie dziękuję stowarzyszeniu TRS za owocną współpracę.

Kolejny projekt za nami…..