Podsumowanie sezonu zimowego pod kątem osiągnięć zawodników SP UKS Sokołowsko

Dzieci z naszej placówki pojechały tej zimy 11 razy do Jakuszyc na zawody: 5 razy na Karkonoską Ligę Grupy Azoty, dwa razy na Dolnośląski Finał w Narciarstwie Biegowym, dwa razy na Ogólnopolski Puchar Grupy Azoty, Dolnośląski Finał w Biathlonie i Dziecięcy Bieg Piastów.
Najwyższą rangę miał Ogólnopolski Puchar Grupy Azoty, w którym wzięło udział troje uczniów z Sokołowska i zajęli oni następujące miejsca:
Hanna Marciniuk była 11 w stylu klasycznym i 6 w stylu łyżwowym,
Jakub Marciniuk był 18 w stylu klasycznym i 11 w stylu łyżwowym, Karolina Wasiuk była 27 w stylu klasycznym i 26 w stylu łyżwowym.
W Finale Wojewódzkim w Narciarstwie Biegowym poszczególni zawodnicy zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach:
Jaśmina Koziatek 4, Hanna Marciniuk 6, Tomasz Skalski 7, Kamil Wasiuk 8, Jakub Marciniuk 10, Marcelina Bandurska 12, Dominik Jasienicki 15, Oliwier Szymański 15, Karolina Wasiuk 16, Nikola Unieżyska 18, Kacper Skalski 19, Mikołaj Bafia 20, Julia Gałęzia 24, Kaja Piasecka 61. Nasze sztafety zajęły czwarte miejsca.
W klasyfikacji punktowej Finału Dolnośląskiego chłopcy zajęli trzecie a dziewczęta czwarte miejsce.
W pięciu startach w Lidze Grupy Azoty nasi zawodnicy zdobywali następujące miejsca („x” oznacza nieobecność w poszczególnych startach):
W Finale Wojewódzkim w Biathlonie:
Mateusz Sierakowski był 13, Jakub Marciniuk 14, Hanna Marciniuk 8, Marcelina Bandurska 10.
W Dziecięcym Biegu Piastów SP Sokołowsko reprezentowali: Maja Raczyńska, Nikola Aftyka, Julia Gałęzia, Kacper Skalski i Tomasz Skalski.
Ogólnie zawodnicy SP UKS Sokołowsko w tych 11 startach stawali na podium 37 razy (miejsca 1-6). Gratulacje dla zawodników i podziękowania dla rodziców. Ze sportowym pozdrowieniem: Filip Skalski, Łukasz Słonina, Michał Leszko i Andrzej Nowicki.