„Chętnie uczę, bawię się i gram, gdy pełen brzuszek mam!”

2 grudnia 2013 roku Fundacja „Dolina Inspiracji” rozpoczęła w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sokołowsku realizację projektu pn.: „Chętnie uczę, bawię się i gram, gdy pełen brzuszek mam!”. Akcja organizowana jest w ramach Programu Dożywiania Dzieci – Danone Podziel się Posiłkiem. Nasze działania rozpoczęliśmy od spotkania z cukiernikiem oraz wypieku pierników i ciasteczek świątecznych. Możliwe to było dzięki uprzejmości i hojności p. Ani Skrzyszowskiej z Sokołowska, która ugościła nas w swojej Kawiarence. W trakcie tego bardzo miłego wydarzenia odbyła się pogadanka na temat tradycji bożonarodzeniowych oraz pieczenie i dekoracja ciasteczek.

Nasze wypieki udały się wyśmienicie, zaś na ich degustację zapraszamy już 13 grudnia 2013 roku do Kinoteatru Zdrowie w Sokołowsku. Słodkościami będziemy częstować w trakcie Przeglądu kolęd i pastorałek.

Ogromnie dziękujemy pani Annie Skrzyszowskiej oraz pani Elżbiecie Skrzyszowskiej za przyjęcie nas w Kawiarence i zorganizowanie bardzo sympatycznego spotkania.

***

***

***

***

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *