Spotkajmy się – mały z dużym może zrobić wiele!

„Babciu, Dziadku, żyjmy pełniej i piękniej. Spotkajmy się i zmieńmy na lepsze naszą okolicę. Naucz mnie o miejscu, w którym żyję, posadźmy setki kwiatów na skwerach, a później pobawmy się na wspólnym pikniku i zawodach sportowych. Spędźmy razem czas, zostawmy na chwilę internet i telewizor” – to myśl przewodnia projektu, realizowanego przez Fundację „Dolina Inspiracji” w Sokołowsku w ramach programu grantowego „Działaj Lokalnie”.

Wszystkich dziadków i babcie z własnymi wnuczkami, a także tych, którzy ich nie mają, a chcieliby przekazać część swojej wiedzy i doświadczenia najmłodszym mieszkańcom naszej miejscowości, zapraszamy do udziału w projekcie “Spotkajmy się – mały z dużym może zrobić wiele!”

W sobotę 31 sierpnia o godzinie 10.00 zaczynamy nasadzenia kwiatów i krzewów ozdobnych na górce pod kościołem od strony Pl. Kieślowskiego. Zapraszamy do pomocy wszystkich chętnych mieszkańców Sokołowska – i małych i dużych!

Dalsze działania projektu  to wspólny piknik, zabawa, wspaniałe nagrody i poczęstunek.

***

Wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji serdecznie dziękujemy. Zapraszamy w środę o 17.00, ponieważ mamy jeszcze jeden klomb do obsadzenia roślinami.Wkrótce zapraszamy na piknik:)

***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *