Nazwa konkursu, przedsięwzięcia |
Nauczyciel prowadzący |
Zasięg |
Osiągnięcia
|
Polsko-Czeskie biegi uliczne w Mezimesti |
Michał Leszko |
Międzynarodowy |
IV m. IV m. |
XIV Biegi Przełajowe Polsko- Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w Sokołowsku |
Michał Leszko |
Międzynarodowy |
I m. II m. III m. II m. |
Sztafetowe Biegi Przełajowe w Boguszowie Gorcach |
Michał Leszko |
Powiatowe |
II m. dziewczynki II m. chłopcy |
Międzynarodowy Turniej Piłkarski w Mezimesti |
Michał Leszko |
Międzynarodowe |
III m.
|
,,I Ty możesz zostać biathlonistą” |
Agata Wołk-Łaniewska |
Gminny |
III m. drużynowo
|
Turniej chłopców w piłce nożnej |
Michał Leszko |
Powiatowy |
V m. drużynowo |
,,Zachowaj trzeźwy umysł” |
Wioletta Mielczarek |
Ogólnopolski |
wyróżnienie : M. Szychowiak, A. Łoboda kl. II |
,,Parada Świętych” |
Ks. Janusz Wierzbicki |
diecezja świdnicka |
wyróżnienie: P. Chojnacki kl.II |
Konkurs Pieśni Patriotycznej |
Iwona Przybysz |
Gminny |
I m. K. Piasecka kl. V III. W. Macicka kl. VI wyróżnienie L. Skibska kl. VI |
,,Ścieżka historyczna” konkurs plastyczny |
Iwona Przybysz |
Gminny |
wyróżnienie: M. Bandurska kl. V, M. Macuk kl. V, A. Najdrowska kl. V
|
,,Pisanka Wielkanocna” |
Iwona Przybysz |
Gminny |
I m. M. Wtulich kl. V II m. K. Piasecka kl. V III m. M. Macuk |
,,Zakątek mojej miejscowości” |
Iwona Przybysz |
Powiatowy |
wyróżnienie: U. Nuczek kl. VI |
IX Przegląd Szkół Korczakowskich”- konkurs muzyczny |
Iwona Przybysz |
Powiatowy |
wyróżnienie: L. Skibska kl. VI, U. Buczek kl. VI, W. Macicka kl. VI, K. Piasecka kl. V |
,,Mój przyjaciel z Brave Kids” |
Iwona Przybysz |
Powiatowy |
I m. M. Nowaczyk kl. VI Im. D. Nowak kl. III III m. L. Skibska kl. VI wyróżnienie: Ł Kosmalska kl. V, E. Małys kl. I
|
,,Memoriał Staszka Bodzka” na nartach biegowych |
Michał Leszko |
Powiatowy |
Chłopcy I, II, III m. Dziewczęta I, II. III m. |
,,Bieg Gwarków” Andrzejówka |
Michał Leszko |
Powiatowy |
Chłopcy I, II, III m. Dziewczęta I, II. III m.
|
,, Bieg Skalnika” Andrzejówka |
Michał Leszko |
Powiatowy |
Chłopcy I, II, III m. Dziewczęta I, II. IV m. |
Dolnośląski finał Igrzysk Młodzieży w narciarstwie Biegowym w Jakuszycach |
Michał Leszko |
Wojewódzki |
Im. H. Marciniuk kl. IV IV m. J. Koziatek kl. III V m. J. Marciniuk kl.IV VII m. K. Wasiuk kl. IV |
Czwórbój Lekkoatletyczny |
Michał Leszko |
Gminny |
Chłopcy II Dziewczęta III
|
Trójbój Lekkoatletyczny |
Michał Leszko |
Gminny |
kl. II III m. kl. II III m. |
Festiwal Szkół Korczakowskich |
Jolanta Fidler |
Regionalny |
II m. L. Skibska, U. Buczek, W. Macicka kl. VI, wyróżnienie Ł. Kosmalska |
Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii |
Jolanta Fidler |
Powiatowy |
Im. J. Palacz, U. Buczek, L.Skibska |
Konkurs Języka Angielskiego |
Jolanta Fidler |
Gminny |
IIm. U. Buczek kl. VI III m. J. Palacz kl. VI |
,,Jan Paweł II” konkurs literacki |
Katarzyna Hawrot |
Dolnośląski |
wyróżnienie G. Andrzejewski, L. Skibska kl. VI |
Gminy Konkurs Recytatorski ,,Elfik” |
Justyna Boczoń |
Gminny |
wyróżnienie |
Międzynarodowa spartakiada |
Justyna Boczoń |
Gminny |
IVm. |
,,Świetlik” konkurs przyrodniczy |
Mariola Gimzicka |
Ogólnopolski |
wyróżnienie: T. Skalski kl. II, Sz. Bińkowski kl. I, M. Nowaczyk kl. VI |
Gminny Sejmik Ekologiczny |
Mariola Gimzicka |
Gminny |
Im. B. Dobosz kl. IV, W. Woźna kl. V, J. Skibska kl. VI |
,,Herb Młodego Przyrodnika” konkurs plastyczny |
Mariola Gimzicka |
Gminny |
I m. A. Boczoń kl. ,,0″, J. Oleszyk kl. IV, L. Skibska kl. VI, I. Jabłonowski kl. VI |
,, Chrońmy nasze zwierzęta i rośliny” konkurs plastyczny |
Wioletta Mielczarek Mariola Gimzicka |
Gminny |
I m. Eryc Małys kl. I II m. N. Polczyńska kl.II III m. L. Baranowska |
,,Zachowaj Trzeźwy Umysł” |
Wioletta Mielczarek |
Ogólnopolski |
nagrody : A. Łoboda kl. II, M. Szychowiak kl. II |
,, Spostrzegawczy Przyrodnik” |
Mariola Gimzicka |
Powiatowy |
I m. M. Macuk kl. V |
,, Elfik ” Gminny Konkurs Recytatorski |
Joanna Nowaczyk |
Gminny |
III m. Gabriel Kułach |
,, Kangur” |
Grażyna Lektarska |
Międzynarodowy |
wyróżnieni: M. Nowaczyk kl. VI |