Świetny wynik sprawdzianu szóstoklasisty

8 kwietnia 2010 roku nasi szóstoklasiści pisali sprawdzian w klasie VI. Przez dwa miesiące z niecierpliwością oczekiwali na wyniki, ponieważ każdy solidnie przygotowywał się do niego przez ostatni rok nauki. Jak się okazało, nasi uczniowie uzyskali świetny średni wynik 27,5 pkt. co umieściło ich na wysokim poziomie, a do najwyższego stanina zabrakło im tylko 2,5 pkt. Osiągnięty wynik jest o 3 pkt. wyższy wśród szkół w gminie Mieroszów, a także o 3.2 pkt. wyższy niż wynik uzyskany przez województwo dolnośląskie. Szkoły wiejskie w województwie uzyskały średni wynik 23,2 pkt., a nasza placówka 27,5 pkt., co plasuje nas na wysokim poziomie. Jak się okazuje, można uzyskiwać także bardzo dobre wyniki w nauce ucząc się w wiejskiej szkole. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!