Szkolne eliminacje w klasie I i II do powiatowego konkursu recytatorskiego „Smerfik”

Dnia 26 marca 2018 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje do powiatowego konkursu recytatorskiego. Do konkursu z klasy I i II zgłosiło się 15 uczniów. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Maja Kuchta z klasy II i będzie reprezentowała naszą szkołę w  Boguszowie – Gorcach.  II miejsce zajęła  Lena Walter – Sokołowska z klasy I, a III miejsce zajęła Julia Głowacka z klasy II. Wyróżnieni w klasie I zostali: Piotr Zimnowodzki, Gabriel Kułach oraz Amelia Przybylska. W klasie II na wyróżnienie zasłużyli: Szymon Nowakowski i Kinga Fila. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, wszyscy uczestnicy dodatowo książki i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów!