SZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W dniu 25 maja 2018r. w naszej szkole odbył się coroczny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Jury w składzie – pani Iwona Przybysz , pani Katarzyna Hawrot oraz pani Małgorzata Krzak oceniało wykonanie piosenek ze względu na brzmienie muzyczne, znajomość tekstu oraz strój i choreografię.

A oto zwycięzcy konkursu-

W kategorii klas młodszych:

I miejsce – klasa II

II miejsce – klasa ‘’0’’

III miejsce – Alicja Boczoń i Sonia Polczyńska z klasy III

Wyróżnienie – Kamil Guziński, Ignacy Cieleban i Filip Szymański z klasy III oraz Anna Gorczyńska z klasy III

W kategorii klas starszych:

Solista

I miejsce – Dominik Aftyka z klasy VII

II miejsce- Olivia Pilarz z klasy V

III miejsce -Nikola Aftyka z klasy V

Wyróżnienie- Hanna Marciniuk z klasy VII

Zespół

I miejsce-grupa z klas VI-VII :  Jasmina Koziatek, Barbara Dobosz, Amelia Lektarska, Sandra Sadowa i Izabela Zielińska

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, drobne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz 6 z języka angielskiego. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w  konkursie w przyszłym roku szkolnym.