SZKOLNY KONKURS SKO NA „POMYSŁOWĄ SKARBONKĘ”

Konkurs przebiegał w sposób następujący. Nauczyciel sformułował ideę konkursu. Uczniowie przejęli formę, ugniatali, dopasowywali do swoich pomysłów, wałkowali, dolewali odrobinę własnej fantazji, mieszali i znów dolewali odrobinę fantazji. Stworzoną masę podgrzewali w pudełkach, kartonach, butelkach lub innych wybranych piecykach. Następnie za pomocą plasteliny, kolorowego kartonu, bibuły, skarpetek, talentu, zręczności i pomysłowości przyprawili masę i odstawili do ostygnięcia. W międzyczasie jury złożone z nauczycieli wspólnie kosztowało powstałe masy. Liczyła się oryginalność, łatwość w konsumowaniu, sposób przyozdobienia. W ten oto sposób jury wyłoniło zwycięzców, których dzieła wywołały największa ślinkę. Gratulujemy nagrodzonym!

A oto zwycięzcy:

I miejsce: Krystian Macicki i Amelia Lektarska

II miejsce: Lena Walter – Sokołowska i Michał Sosnowski

III miejsce: Maja Kuchta, Gabriel Kułach, Patrycja Kuchta, Sonia Polczyńska i Kamil Kryczka