Szkolny turniej szachowy

28.01.2016 odbył się w szkole turniej szachowy. Szkolny etap był również kwalifikacjami do turnieju powiatowego, który odbędzie się w marcu w Jedlinie Zdrój. Dzieci doskonaliły grę w szachy od września, kiedy to Samorząd Uczniowski założył „koło szachowe”. Zajęcia odbywały się podczas „koła sportowego” prowadzonego przez pana Michała Leszko. Turniej zapowiedziany był wcześniej i każdy mógł wziąć w nim udział. Celem turnieju było wyłonienie trzech najlepszych chłopców i jednej dziewczynki. Wśród dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Najdrowska, która pokonała jedyną przeciwniczkę Karolinę Wasiuk. Wśród chłopców rywalizacja była bardziej zacięta i dwoje uczniów zajęło pierwsze miejsce: Mateusz Sierakowski i Jakub Marciniuk, trzecie miejsce zajął Dominik Jasienicki. Wszystkim serdecznie gratulujemy.