Uczniowie klasy II na warsztatach z robotyki

Dzięki uprzejmości stowarzyszenia „Filtrator” dzieci wraz z wychowawczynią Iwoną Przybysz, brały udział w warsztatach z robotyki. Zajęcia poprowadził inżynier z Politechniki Warszawskiej. Planeta Robotów to interaktywne warsztaty z LEGO robotyki dla dzieci i młodzieży. Łącząc  naukę z zabawą w jedność, zaoferowano nam  atrakcyjne zajęcia oparte na tworzeniu niezwykłych konstrukcji z popularnych klocków LEGO. Dzieci tworzyły roboty, maszyny i pojazdy o niemal nieograniczonych możliwościach. Nauka programowania dla dzieci pozwoliła im zrozumieć zagadnienia odpowiadające za rozwój technologii oraz wykorzystać tę wiedzę, aby wykreować inteligentne urządzenia, które potrafią chodzić, mówić oraz podejmować decyzje!

Zajęcia były niezwykle fascynujące. Bardzo dziękujemy pani Kamili Krysiak ze stowarzyszenia „Filtrator” za możliwość skorzystania z ciekawej oferty.