Uczniowie SP Sokołowsko w subregionalnym konkursie pierwszej pomocy

10.04.2015 dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Sokołowsku rywalizowały z kilkudziesięcioma szkołami z regionu Wałbrzycha, Świdnicy i Kłodzka w konkursie „Uczę się bezpiecznie żyć”. W drużynie z klas I-III byli: Nadia Polczyńska, Oliwier Szymański i Dawid Nowak. Skład drużyny klas IV-VI stanowili: Grzegorz Andrzejewski, Michał Nowaczyk i Tomasz Sarnecki. Nasi reprezentanci zajęli w tym roku 12 i 16 miejsce. Poziom był wyjątkowo wysoki i sędziowie odejmowali punkty za najmniejsze błędy. Stacje, na których zawodnicy mierzyli się z zadaniami, były przygotowane przez: Pogotowie, Policję, Straż miejską, Straż pożarną, GOPR, WOPR, i PCK. Młodzież do konkursu przygotowała się od początku roku szkolnego i przeszła etap szkolny. Nasi reprezentanci uczą się udzielania pierwszej pomocy na bieżąco pod okiem pani Wioletty Mielczarek i pana Michała Leszko. Z tegorocznego konkursu wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę. Gratulacje.

***'